PDF Generator (2.0.2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: Using the site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ

en: Use the site name for the title
bo: ཁ་བྱང་དུ་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་སྤྱོད་པ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལ་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་དེ་སྤྱད་ཆོག
