PDF Generator (2.0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: About
ca: Detalls

en: Displays
ca: Presentacions

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Using the site name
ca: Utilitzant el nom del lloc web

en: Use the site name for the title
ca: Utilitzar el nom del lloc web per al títol

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
ca: Aquesta vista es mostrarà al visitar aquest camí al vostre lloc. És recomanat que el camí sigui alguna cosa com "cami/%/%/feed" o "cami/%/%/rss.xml", posant un % al camí per cada filtre contextual que hàgiu definit a la vista.
