PDF Generator (2.0.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: General
eu: Orokorra

en: About
eu: (r)i buruz

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak

en: Using the site name
eu: Gunearen izena erabili

en: Use the site name for the title
eu: Gunearen izena izenburua bezala erebili
