PDF Generator (2.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: General
he: כללי

en: Attach to
he: צרף ל

en: About
he: אודות

en: Displays
he: תצוגות

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: Using the site name
he: שימוש בשם האתר

en: Use the site name for the title
he: השתמש בשם האתר לכותרת

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.
