PDF Generator (2.0.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: General
te: సాధారణ

en: About
te: గురించి
