PDF Generator (2.0.2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: General
tr: Genel

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: About
tr: Hakkında

en: Paper size
tr: Kağır boyutu

en: Displays
tr: Görünümler

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler

en: Using the site name
tr: Sitenin adını kullanarak

en: Use the site name for the title
tr: Başlı için site adını kullan

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
tr: Besleme simgesi yalnızca seçilen görüntüler için kullanılabilir olur.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
tr: Bu görünüm, sitenizde bu yol ziyaret edilerek görüntülenir. Yolun, görünümde tanımladığınız her bağlamsal süzgecin yoluna bir % konarak "path/%/%/feed" ya da "path/%/%/rss.xml" gibi bir şey olması önerilir.
