PDF Generator (2.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: General
vi: Tổng quát

en: About
vi: Giới thiệu

en: Landscape
vi: Ngang

en: Portrait
vi: Dọc

en: Paper size
vi: Khổ giấy

en: Displays
vi: Thiết bị hiển thị

en: Using the site name
vi: Dùng tên site

en: Use the site name for the title
vi: Dùng tên site làm tiêu đề
