PDF Generator (2.0.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: General
ar: عام

en: Attach to
ar: إرفاق إلى

en: About
ar: حول

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: Paper size
ar: مقاس الورقة

en: Using the site name
ar: استخدام اسم الموقع

en: Use the site name for the title
ar: استخدام اسم الموقع للعنوان
