PDF Generator (2.0.3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: General
ka: ზოგადი
