PDF Generator (2.0.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: General
et: Üldine

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: About
et: Programmist

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Using the site name
et: Kasutatakse saidi nime

en: Use the site name for the title
et: Kasuta saidi nime tiitlina
