PDF Generator (2.0.4) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Attach to
fi: Liitä kohteeseen

en: About
fi: Tietoja

en: Displays
fi: Näytöt

en: Multiple displays
fi: Useita näyttöjä

en: Using the site name
fi: Käyttää sivuston nimeä

en: Use the site name for the title
fi: Käytä sivuston nimeä otsikkona

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
fi: RSS-syötteen kuvake on tarjolla ainoastaan valituille näkymille.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
fi: Näkymä näytetään tietyssä polussa sivustollasi. On suositeltavaa että polku on muotoa "polku/%/%/syote" tai "polku/%/%/rss,xml" jossa kukin % vastaa yhtä näkymässäsi määriteltyä sisältöriippuvaista suodatinta.
