PDF Generator (2.0.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: General
jv: Umum

en: About
jv: Ngenani
