PDF Generator (2.0.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: General
kk: Басты
