PDF Generator (2.0.4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: General
lt: Bendras

en: About
lt: Apie

en: Displays
lt: Rodymai
