PDF Generator (2.0.5) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: General
lv: Galvenie

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: About
lv: Par

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.
