PDF Generator (2.0.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: General
mr: साधारण
