PDF Generator (2.0.5) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: - None -
uk: - Немає -

en: General
uk: Загальне

en: Attach to
uk: Долучити до

en: About
uk: Про модуль

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: PDF settings
uk: Налаштування PDF

en: Paper size
uk: Розмір аркуша

en: Displays
uk: Відображення

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
uk: Цей вид буде показаний при переході за цим шляхом на сайті. Бажано, щоб шлях був у вигляді "path/%/%/feed" або "path/%/%/rss.xml", в якому на місці % розміщується визначений у виді контекстний фільтр.
