PDF Generator (2.0.6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: General
fa: عمومی

en: Attach to
fa: پیوست به

en: About
fa: درباره

en: Paper size
fa: اندازه صفحه

en: Displays
fa: نمایش ها

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام سایت برای عنوان
