PDF Generator (2.0.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: General
hy: Ընդհանուր
