PDF Generator (2.0.6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: General
sk: Všeobecné

en: Inline CSS
sk: CSS v riadku

en: Attach to
sk: Pripojiť k

en: About
sk: Informácie o

en: Landscape
sk: Na šírku

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Paper size
sk: Veľkosť papiera

en: Displays
sk: Zobrazenia

en: Multiple displays
sk: Viacnásobné zobrazenia

en: Use the site name for the title
sk: Použiť názov tejto stránky ako titulok
