PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: General
cs: Obecné

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: About
cs: Popis

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Displays
cs: Zobrazení

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu
