PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: General
da: Generelt

en: Attach to
da: Vedhæft til

en: About
da: Om

en: Landscape
da: Landskab

en: Portrait
da: Portræt

en: Paper size
da: Papirstørrelse

en: Multiple displays
da: Flere visninger

en: Using the site name
da: Bruger site-navnet

en: Use the site name for the title
da: Bruge site-navnet som titel

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
da: Feed-ikonet er tilgængeligt på den valgte visning.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
da: Viewet vises ved at gå til denne sti på dit site. Det anbefales at stien er på formen "path/%/%/feed" eller "path/%/%/rss.xml", med et % i stien for hvert kontekstuelt filter som du har defineret i viewet.
