PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: General
gl: Xeral

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: About
gl: Información

en: Landscape
gl: Apaisado

en: Portrait
gl: Vertical

en: Paper size
gl: Tamaño do papel

en: Displays
gl: Presentación

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Using the site name
gl: Usando o nome do sitio

en: Use the site name for the title
gl: Empregar o nome do sitio para o título
