PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: General
hu: Általános

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: About
hu: Leírás

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Paper size
hu: Papírméret

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Using the site name
hu: Használva a webhely nevét

en: Use the site name for the title
hu: A webhely nevét használja címnek

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
hu: A hírolvasó ikonja csak a kiválasztott megjelenítéseken fog megjelenni.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
hu: Ez a nézet ennek az útvonalnak a meglátogatásával lesz jelenik meg a webhelyen. Javasolt, hogy az útvonal „path/%/%/feed”-hez vagy „path/%/%/rss.xml”-hez hasonló legyen, az útvonalba egy-egy % jelet rakva minden, a nézetben meghatározott szövegkörnyezeti szűrőhöz.
