PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: General
id: Umum

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: About
id: Tentang

en: Displays
id: Tampilan

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan

en: Using the site name
id: Gunakan nama situs

en: Use the site name for the title
id: Gunakan nama situs untuk judul

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
id: Ikon feed hanya akan tersedia untuk tampilan yang dipilih.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
id: View ini akan ditampilkan dengan mengunjungi jalur ini di situs Anda. Sebaiknya jalur tersebut berupa "jalur/%/%/feed" atau "jalur/%/%/rss.xml", dengan menambahkan satu % di jalur tersebut untuk setiap filter kontekstual yang telah Anda tetapkan dalam tampilan.
