PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: General
nl: Algemeen

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: About
nl: Over

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: Paper size
nl: Papierformaat

en: Displays
nl: Weergaven

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: Using the site name
nl: De websitenaam gebruiken

en: Use the site name for the title
nl: De sitenaam voor de titel gebruiken

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
nl: Dit overzicht wordt bij het bezoeken van dit pad weergegeven. Gebruik bijvoorbeeld 'pad/%/%/feed' of 'pad/%/%/rss.xml', met voor ieder ingesteld contextueel filter een  %-teken in het pad.
