PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: General
sv: Allmän

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: About
sv: Om

en: Landscape
sv: Liggande

en: Portrait
sv: Stående

en: Paper size
sv: Pappersstorlek

en: Displays
sv: Visningar

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: Using the site name
sv: Använder webbplatsens namn

en: Use the site name for the title
sv: Använd webbplatsens namn som titel

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
sv: Ikonen för nyhetsflöde kommer enbart att vara tillgänglig för valda visningar.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
sv: Denna vy kommer att visas när den här sökvägen besöks på din webbplats. Sökvägen bör vara något i stil med "sökväg/%/%/feed" eller "sökväg/%/%/rss.xml" där varje kontextuellt filter som du angivit i vyn motsvaras av %.
