PDF Generator (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: General
th: ทั่วไป

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Displays
th: แสดง
