PDF Generator (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: - None -
be: - Нічога -

en: General
be: Агульны

en: About
be: Аб
