PDF Generator (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: General
bn: সাধারণ

en: About
bn: সম্পর্কে
