PDF Generator (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Attach to
bs: Zakači za

en: Displays
bs: Prikazi

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
