PDF Generator (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: General
cy: Cyffredinol

en: Attach to
cy: Atodi at

en: Landscape
cy: Tirwedd

en: Portrait
cy: Darlun

en: Paper size
cy: Maint papur

en: Displays
cy: Yn arddangos

en: Multiple displays
cy: Arddangosiadau lluosog

en: Using the site name
cy: Defnyddio enw safle

en: Use the site name for the title
cy: Defnyddio enw'r safle ar gyfer y pennawd

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
cy: Bydd yr eicon porthwr ar gael yn unig i arddangosiadau dewsiedig.
