PDF Generator (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: None
hi: कोई नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: General
hi: सामान्य

en: PDF
hi: पीडीएफ

en: About
hi: के बारे में
