PDF Generator (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: General
hr: Općenito

en: About
hr: Opis
