PDF Generator (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: General
is: Almennt

en: Attach to
is: Hengja við

en: About
is: Um
