PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Published
be: Апублікавана

en: Initializing.
be: Распачынаецца.

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Completed @current of @total.
be: Завершана @current з @total.
