PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Published
es: Publicado

en: Initializing.
es: Inicializando.

en: An error has occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Completed @current of @total.
es: Se completaron @current de @total.
