PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Initializing.
hi: आरंभ किया जा रहा है ...

en: An error has occurred.
hi: एक त्रुटि हुई

en: Completed @current of @total.
hi: @total  में से @current को पूरा कर लिया गया
