PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Published
hr: Objavljeno

en: Initializing.
hr: Pokretanje.

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.
