PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Administration
it: Amministrazione

en: Published
it: Pubblicato

en: Initializing.
it: Inizializzazione.

en: An error has occurred.
it: Si è verificato un errore.

en: Completed @current of @total.
it: Completati @current di @total.
