PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.
