PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ast: Alministración

en: Published
ast: Espublizáu

en: Initializing.
ast: Anicializando.

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
