PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Initializing.
eu: Abiatzen

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.

en: Completed @current of @total.
eu: @total-(e)tik @current osatu dira.
