PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Published
fi: Julkaistu

en: Initializing.
fi: Aloitetaan

en: An error has occurred.
fi: Tapahtui virhe.

en: Completed @current of @total.
fi: @current / @total valmiina.
