PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Published
gl: Publicado

en: Initializing.
gl: Inicializando.

en: An error has occurred.
gl: Produciuse un erro.

en: Completed @current of @total.
gl: Completaronse @current de @total.
