PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Published
hu: Közzétéve

en: Initializing.
hu: Előkészítés.

en: An error has occurred.
hu: Hiba történt.

en: Completed @current of @total.
hu: @current / @total kész.
