PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Initializing.
id: Memulai.

en: An error has occurred.
id: Ada kesalahan terjadi.

en: Completed @current of @total.
id: Menyelesaikan @current dari @total.
