PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Published
oc: Publicat

en: Initializing.
oc: Inicializacion.

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Completed @current of @total.
oc: @current sus @total acabats.
