PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Published
ro: Publicat

en: Initializing.
ro: iniţializare.

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: Completed @current of @total.
ro: Finalizate @current din @total.
