PDF to HTML node generator (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Published
ca: Publicat

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.
